AK Parti’li Turan’dan Yardım Müjdesi

Referandum süreci ve Cumhurbaşkanlığı sistemine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale halkına önemli bir müjde verdi.
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, referandum süreci ve Cumhurbaşkanlığı sistemine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Turan aynı zamanda Çanakkale halkına da önemli bir müjde verdi.
Ayvacık’ta yaşanan deprem hakkında değerlendirmelerde bulunan Turan, “Yaşanan depremden dolayı vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İlk günden itibaren yaraları sarmaya gayret gösteriyoruz. Daha önceden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız aracılığı ile 1.100 Milyon TL yardım göndermiştik. Bugün Bakanlığımızla yapmış olduğumuz görüşmede depremden kaynaklı zararların giderilmesi için ek olarak 2 milyon 100 bin TL yardımın ulaştırıldığı belirtildi” dedi.
Turan, “İlk günden itibaren yardımlar aralıksız sürüyor. Destek olan başta AFAD ve Kızılay olmak üzere Valimize, çevre belediyelerimize, Kaymakamlığımıza teşekkür ediyorum. Milletimizin el birliği ve devletimizin yardımlarıyla bu afetin yol açtığı mağduriyetleri kısa zaman içinde gidermeye çalışacağız” dedi.

22
Şub
2017

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
*