Bülent Turan’dan HDP’li Vekili Zora Sokan Soru!

HDP İstanbul İl Başkanlığı’na yapılan operasyondan fotoğraf paylaşan HDP’li Garo Paylan’a AK Partili Bülent Turan kapak gibi bir soru sordu.

HDP Kars Milletvekili ve parti sözcüsü Ayhan Bilgen ve HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, polislerin operasyon anında duvara yazdıkları ayyıldızlı “Geldik yoktunuz” notunu Twitter’dan paylaşarak, “HDP İstanbul İl Başkanlığı “emniyet” güçlerince bu hale getirildi” dedi.

HDP’li vekillerin bu paylaşımına AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, zora sokan bir soruyla yanıt verdi. Turan, Beşiktaş’taki hain saldırı sonrası alçakça tweet atan HDP’li Berfin Kadem’in Garo Paylan’la çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, “Tanıyor musun Garo Paylan?” diye sordu.

Beşiktaş’taki PKK’nın bombalı saldırısında şehit düşen polisler için Twitter’dan “Çevik kuvvete olmuş, oh olsun size”şeklinde paylaşımda bulunan kişinin HDP’li Garo Paylan’la çektirdiği fotoğraf ortaya çıktı. Berfin Kadem’in fotoğrafın altına da, “Dünyanın en tatlı vekili” yazdığı görüldü.

12
Ara
2016

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
*