Tüm Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun

Doktorlarımız zaman, mekan ve kişi ayrımı gözetmeden insanları iyileştirmek ve yaşatmak için son derece özveri ile görevlerini yerine getirirler.

Dünya üzerindeki en kutsal meslekler arasında hiç şüphesiz doktorluk ve sağlık personeli olmak yer almaktadır. Hizmet anlayışı ile hareket ederler. Tüm şiddet ve terör olaylarına karşı cesurca kutsal mesleklerini yerine getirmek için gayret gösterirler. Bizler, hekimlik alanında dünyaya yön vermiş birçok profesörümüzün gururunu yaşamaktayız.

14 Mart aslında modern tıp eğitiminin başlama günüdür. Bu doğrultuda ülkemizde sağlık alanında yapılan yatırım ve gelişmelerin her geçen gün artması adına bizler de katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bugün şehir hastanelerimizin açılışları yapılarak daha modern bir hizmet anlayışı vatandaşlarımıza sunulmaktadır. Çanakkalemizde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapıldı ve yapılmaya da devam etmektedir. Çanakkale Devlet Hastanemiz kapasitesi itibariyle en büyük devlet hastanesi ünvanını almıştır. Bizler sağlık alanında yatırımlarımızın yanı sıra ilimize katkı sağlayacak tüm alanlarda katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

14
Mar
2017

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
*